.: Sesleniş :.

Ermenek M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda da Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında program gerçekleştirildi. Sosyal Hizmetler Uzmanı Eylem Üstünbaş'ın hazırladığı ve sunuculuğunu Psikolog Merve Bulut'un yaptığı etkinliğe; Ermenek Belediye Başkanı Necati Akpınar, Cumhuriyet Başsavcısı Recai Bilgin, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Oğuzhan Kılıç, Cumhuriyet Savcısı Kerem Uçkan, İlçe Müftüsü Recep Apaydın, Kurum Müdürü Bekir Karataşoğlu, Kurum 2. Müdürü Selami Kaynak ve idare tarafından belirlenen 70 hükümlü katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından Cumhuriyet Başsavcısı Recai Bilgin günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı.

Personel ve hükümlüler tarafından okunan şiir ve türküler beğeniyle dinlenirken, başarıyla sahnelenen skeçler büyük ilgi gördü.

 

.: Yeşil Ermenek :.
Ermenek Cezaevinde Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

Ermenek Kapalı Ceza İnfaz Kurumu tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı etkinliği 28 Ekim 2011 günü saat 19:00'da kutlandı.

Cezaevine ait konferans salonunda yapılan kutlamaya Ermenek Belediye Başkanı Necati Akpınar, Cumhuriyet Başsavcısı Recai Bilgin, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Oğuzhan Kılıç, Cezaevi Savcısı Kerem Uçkan, İlçe Müftüsü Recep Apaydın, Cezaevi Müdürü Bekir Karataşoğlu, Cezaevi 2.Müdürü Selami Kaynak ve idare tarafından belirlenen 70 hükümlü katıldı.

Sosyal Hizmetler Uzmanı Eylem Üstünbaş'ın hazırladığı ve Psikolog Merve Bulut'un sunduğu programda, cezaevinde bulunan hükümlü ve tutuklular ile cezaevi personelinin işbirliği ile hazırlanan skeçler, şiir ve müzik programları katılanların takdirleri ve alkışları arasında izlendi.

 

 

Ermenek Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
Webmaster : Bilgi İşlem Bürosu - Mustafa ÇALIŞKAN
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.